asyik czech

Po půl roce příprav a shánění sponzorů se již za pár týdnů vypraví taneční skupina Suara Indonesia Dance Group na  své evropské turné. V posledním zářijovém týdnu zavítají tito talentovaní tanečníci z Indonésie a Austrálie také do několika českých měst, aby zde představili tance a hudbu z Acehu, Bali, Jávy a dalších částí indonéského souostroví a také vlastní choreografie inspirované tradičními tanci souostroví.

Na své první zastávce v Praze na diváky čeká bezpochyby úžasný večer v Divadle Kampa, kde se bude nejenom tančit a zpívat, ale také nabízet indonéské občerstvení. Představení, které byste si rozhodně neměli nechat ujít, se bude konat ve středu 25. září od 19:30 hodin v Divadle Kampa (Nosticova 2a) v Praze. Dveře divadla budou pro diváky otevřeny již v 19 hodin a tanečníci velmi doufají, že se diváci zdrží v divadle i po jejich vystoupení – vystoupení skupiny nejsou pouze představením energických tanců doprovázených bubnováním na vlastní tělo, ale také příležitostí pro setkávání a sdílení zkušeností s diváky, tanečníky a krajany. Tím spíše že se jedná o první evropské turné skupiny.

Nechte do prvních podzimních dní zavát svěží vánek tropů! Představení ASYIK v Divadle Kampa vás nabije energií!

ASYIK,  25. září 2013, 19:30 hodin, Divadlo Kampa, Nosticova 2a, Praha

 Pokud by vaše škola, instituce, kulturní středisko nebo taneční studio mělo zájem o workshop pod vedením tanečníků ze skupiny Suara Indonesia Dance Group, kontaktujte mě prosím na emailu sonacermakova(at)gmail.com. Skupina dělá semináře pro profesionální i zájmové tanečníky, děti i dospělé, velké i malé skupiny. Pokud se tedy chcete dozvědět více o indonéském tanci a kultuře, není lepší příležitosti.

suara indonesia dance group photo

 

 

Facebook Twitter Email